Football

Saturday 25 May 2019 1 X 2 
20:30
Gualaceo SC-LDU Portoviejo Ecuador - Serie B
20:30
Budapest Honved-Vidi FC Hungary - FA Cup
20:45
Dinamo Brest-Neman Grodno Belarus - Premier League
21:00
Slaven-Rijeka Croatia - 1. Division
21:00
Dibba Al Fujairah-Baniyas U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Emirates Club-Sharjah Cultural Club U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Shabab Al-Ahli Dubai FC-Al Fujairah U.A.E. - Arabian Gulf League
21:00
Vikingur Reykjavik-KR Reykjavik Iceland - Urvalsdeild
21:00
Juventud de las Piedras-River Plate Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Rampla Juniors-Nacional Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Defensor Sporting-Fenix Uruguay - Primera Division Apertura
21:00
Portuguesa RJ-Sobradinho EC Brazil - Serie D Grp. A12
21:00
21:00
Albion-Central Espanol Uruguay - Segunda Division
21:00
Sud America-Bella Vista Uruguay - Segunda Division
21:00
Cerrito-Villa Espanola Uruguay - Segunda Division
21:00
Rentistas-Tacuarembo FC Uruguay - Segunda Division
21:00
Virton-Thes Sport Belgium - First Amateur Division Promotion Playoff
21:00
Deinze-Lierse Kempenzonen Belgium - First Amateur Division Promotion Playoff
21:15
21:30
Longford Town-Athlone Town Ireland - 1. Division
21:30
Bologna-SSC Napoli Italy - Serie A
21:30
Argentina U20-South Africa U20 International - World Cup U20 Grp. F
21:45
Antofagasta-Union La Calera Chile - Primera Division
21:45
Sparta Rotterdam-De Graafschap Netherlands - Eredivisie Qualification
21:45
La Fiorita Montegiardino-Tre Penne Galazzano San Marino - Campionato Playoff
22:00
Barcelona-Valencia Spain - Copa del Rey
22:00
Botafogo RJ-Palmeiras Brazil - Serie A
22:00
Floresta-Bragantino PA Brazil - Serie D Grp. A4
22:00
Bahia de Feira-America RN Brazil - Serie D Grp. A6
22:00
Juazeirense-Aparecidense Brazil - Serie D Grp. A9
22:00
Benevento-Cittadella Italy - Serie B Promotion Playoff
22:00
Sportivo Iteno-12 de Octubre Paraguay - Division Intermedia
22:30
Chicago Fire-New York City FC USA - Major League Soccer
22:30
Ponte Preta-Parana Clube Brazil - Serie B
22:30
Sao Bento-Oeste FC Brazil - Serie B
22:30
Yaracuy FC-Universidad Central Venezuela - Segunda Division - Apertura - Final Stage
22:30
Real Frontera-GV Maracay Venezuela - Segunda Division - Apertura - Final Stage
22:35
Sarmiento-Independiente Rivadavia Argentina - Primera B Nacional Promotion Playoff
23:00
23:00
Clan Juvenil-Santa Rita Ecuador - Serie B
23:00
Melipilla-Puerto Montt Chile - Primera B
23:00
Sao Raimundo RR-Rio Branco Brazil - Serie D Grp. A1
23:00
Serra-Uniao Recreativa dos Trabalhadores Brazil - Serie D Grp. A13
23:00
Zulia-Caracas Venezuela - Primera Division - Apertura Final Stage
23:15
Confianca-Nautico Brazil - Serie C Grp. A
23:30
Ayacucho FC-Universitario de Deportes Peru - Liga 1 - Apertura
23:30
Real Cartagena-Leones Colombia - Primera B Apertura Playoff Grp. A
23:30
Cortulua-Barranquilla FC Colombia - Primera B Apertura Playoff Grp. A
23:30
Sunday 26 May 2019 1 X 2 
00:00
00:00
Cobreloa-Magallanes Chile - Primera B
00:00
EC Sao Jose-Juventude Brazil - Serie C Grp. B
00:00
Ferroviaria-Maringa FC Brazil - Serie D Grp. A17
00:00
Joinville-Avenida Brazil - Serie D Grp. A17
00:00
Sportivo Trinidense-2 de Mayo Paraguay - Division Intermedia
00:45
Atletico Tucuman-Tigre Argentina - Copa de la Superliga
01:00
La Serena-Rangers Chile - Primera B
01:00
Gremio-Atletico MG Brazil - Serie A
01:00
01:00
Brasil de Pelotas-America MG Brazil - Serie B
01:00
01:00
Coruripe-Fluminense de Feira Brazil - Serie D Grp. A8
01:00
Sinop-Palmas Brazil - Serie D Grp. A10
01:00
Caldense-Vitoria ES Brazil - Serie D Grp. A12
01:00
Millonarios-Deportivo Pasto Colombia - Primera A Apertura Playoff Grp. A
01:15
El Nacional-CSD Macara Ecuador - Serie A
01:15
Santa Cruz-ABC Brazil - Serie C Grp. A
01:45
Academia Cantolao-Universidad San Martin Peru - Liga 1 - Apertura
02:00
Indy Eleven-Nashville SC USA - USL Championship
02:00
Hartford Athletic-Ottawa Fury USA - USL Championship
02:00
02:00
Vancouver Whitecaps-FC Dallas USA - Major League Soccer
02:00
San Luis-Barnechea Chile - Primera B
02:30
Charleston Battery-Atlanta United II USA - USL Championship
02:30
Tampa Bay Rowdies-Swope Park Rangers USA - USL Championship
02:30
New England Revolution-DC United USA - Major League Soccer
02:30
FC Cincinnati-New York Red Bulls USA - Major League Soccer
02:30
Philadelphia Union-Portland Timbers USA - Major League Soccer
02:30
Colo Colo-Audax Italiano Chile - Primera Division
02:30
Real Desportivo Ariquemes-Manaus FC Brazil - Serie D Grp. A2
03:00
03:00
Minnesota United-Houston Dynamo USA - Major League Soccer
03:00
03:30
03:30
Austin Bold-New Mexico United USA - USL Championship
03:30
Rio Grande Valley FC-San Antonio FC USA - USL Championship
03:30
04:00
Colorado Rapids-Columbus Crew USA - Major League Soccer
04:00
Sport Boys-Alianza Universidad Peru - Liga 1 - Apertura
05:00
LA Galaxy II-Orange County SC USA - USL Championship
05:00
Real Monarchs SLC-Phoenix Rising FC USA - USL Championship
05:00
05:00
05:30
06:30
South Melbourne FC U20-Bentleigh Greens U20 Australia - NPL Youth Victoria
07:00
07:00
Kagoshima United-Avispa Fukuoka Japan - J. League 2
07:00
07:00
07:00
07:30
Charlestown City Blues-Broadmeadow Magic Australia - Northern New South Wales
07:30
Edgeworth Eagles-Lambton Jaffas FC Australia - Northern New South Wales
07:30
Lake Macquarie-Weston Workers Australia - Northern New South Wales
07:30
Hamilton Olympic-Valentine Phoenix Australia - Northern New South Wales
07:30
Newcastle Jets Youth-Maitland Australia - Northern New South Wales
08:00
Manly United-Wollongong Wolves Australia - New South Wales
08:00
Rockdale City Suns-Sydney United 58 Australia - New South Wales
08:00
Central Coast Mariners Youth-Northern Tigers Australia - New South Wales Premier League 2
08:00
St George City-Bonnyrigg White Eagles Australia - New South Wales Premier League 2
08:00
Canberra FC-Tigers FC Australia - Capital
08:00
Canberra Olympic-Woden Weston FC Australia - Capital
08:00
Melbourne Knights FC U20-Oakleigh Cannons FC U20 Australia - NPL Youth Victoria
08:00
08:00
Sagan Tosu-Kashima Antlers Japan - J. League
08:00
08:00
Tochigi SC-Fagiano Okayama FC Japan - J. League 2
09:00
South Melbourne-Bentleigh Greens Australia - Victorian
09:00
09:00
Vissel Kobe-Shonan Bellmare Japan - J. League
09:00
Kashiwa Reysol-Omiya Ardija Japan - J. League 2
09:00
Asan Mugunghwa-Gwangju FC South Korea - K-League 2
10:00
Oita Trinita-Kawasaki Frontale Japan - J. League
10:30
Dalian Yifang-Shanghai Shenhua China - Super League
11:00
Daegu FC-Suwon Bluewings South Korea - K-League 1
11:30
Ried-SK Austria Klagenfurt Austria - 2. Liga
11:30
Vorwaerts Steyr-BW Linz Austria - 2. Liga
12:30
Guangzhou Evergrande-Shenzhen FC China - Super League
13:00
Bandari-Sofapaka Kenya - Premier League
13:00
Jeonbuk FC-Gyeongnam FC South Korea - K-League 1
13:00
FC Gifu-Machida Zelvia Japan - J. League 2
13:00
Almeria-Alcorcon Spain - LaLiga2
13:00
Taraz-Tobol Kostanay Kazakhstan - Premier League
13:00
Celta Vigo B-Alcoyano Spain - Segunda B Relegation Playoff
13:00
Atletico Madrid B-Mirandes Spain - Segunda B Promotion Playoff
13:00
Fuenlabrada-Recreativo Huelva Spain - Segunda B Promotion Playoff
14:00
Dinamo Moscow-Arsenal Tula Russia - Premier League
14:00
FC Krasnodar-Rubin Kazan Russia - Premier League
14:00
Anzhi Makhachkala-Ural Russia - Premier League
14:00
14:00
FK Akhmat-FC Rostov Russia - Premier League
14:00
CSKA Moscow-Krylya Sovetov Samara Russia - Premier League
14:00
Lokomotiv Moscow-FC Ufa Russia - Premier League
14:00
FC Orenburg-Spartak Moscow Russia - Premier League
14:00
UTA Arad-Petrolul Ploiesti Romania - Liga II
14:00
KCB-Ulinzi Stars Kenya - Premier League
14:00
Vaalerenga 2-Ullern Norway - 3. Divisjon Avd. 2
14:00
FC Gute-IFK Mora FK Sweden - 2. Division Norra Svealand
14:00
Bangkok United-Samut Prakan City Thailand - Thai League
14:00
Chonburi-Ratchaburi FC Thailand - Thai League
14:00
Okzhetpes Kokshetau-FC Astana Kazakhstan - Premier League
14:30
Zhetysu Taldykorgan-Kaisar Kyzylorda Kazakhstan - Premier League
14:30
Qingdao Huanghai-Changchun Yatai China - China League
14:35
Shandong Luneng-Guangzhou R&F F.C. China - Super League
14:35
Shanghai SIPG FC-Beijing Guoan China - Super League
15:00
Kariobangi Sharks-MT Kenya United Kenya - Premier League
15:00
Zoo FC-Kakamega Homeboyz Kenya - Premier League
15:00
Vihiga United-Western Stima Kenya - Premier League
15:00
Kvik Halden-Egersund Norway - 2. Divisjon Avd. 1
15:00
Alta-Fram Larvik Norway - 2. Divisjon Avd. 2
15:00
Bodoe/Glimt 2-Skjervoey Norway - 3. Divisjon Avd. 6
15:00
Buriram United-Muang Thong United Thailand - Thai League
15:00
Irtysh Pavlodar-Atyrau Kazakhstan - Premier League
15:00
Shakhter Karagandy-Kairat Almaty Kazakhstan - Premier League
15:00
FK Liepaja-Valmieras FK Latvia - Virsliga
15:00
RoPS II-GBK Finland - Kakkonen - Lohko C
15:00
VPS-j-FCV Finland - Kakkonen - Lohko C
15:30
Stjoerdals Blink-Vidar Norway - 2. Divisjon Avd. 1
15:30
Balestier Khalsa FC-Home United FC Singapore - S.League
15:30
Royal Antwerp-Sporting Charleroi Belgium - First Division A Playoff EL Final Stage
16:00
Aarhus Fremad II-Holstebro Denmark - Danmarksserien Grp. 4
16:00
Sportfreunde Siegen-TSG Sprockhoevel Germany - Oberliga Westfalen
16:00
Holzwickeder-FC Bruenninghausen Germany - Oberliga Westfalen
16:00
ASC Dortmund-Schalke 04 II Germany - Oberliga Westfalen
16:00
FC Gievenbeck-Eintracht Rheine Germany - Oberliga Westfalen
16:00
TSV Meerbusch-Velbert Germany - Oberliga Niederrhein
16:00
SpVg Schonnebeck-FSV Duisburg Germany - Oberliga Niederrhein
16:00
VfB Hilden-SC Duesseldorf West Germany - Oberliga Niederrhein
16:00
TuRU Duesseldorf-Ratinger SV Germany - Oberliga Niederrhein
16:00
FC Bocholt-SW Essen Germany - Oberliga Niederrhein
16:00
Bergisch Gladbach-Viktoria Arnoldsweiler Germany - Oberliga Mittelrhein
16:00
Dueren-FC Huerth Germany - Oberliga Mittelrhein
16:00
Mjaellby-GAIS Sweden - Superettan
16:00
Djurgaarden-Oestersunds FK Sweden - Allsvenskan
16:00
Snoegg Fotball-Amazon Grimstad Norway - 1. Division
16:00
Kjelsaas-Floroe Norway - 2. Divisjon Avd. 2
16:00
Aarvoll-Herd Norway - 3. Divisjon Avd. 1
16:00
Skjetten-Finnsnes Norway - 3. Divisjon Avd. 6
16:00
Enkoeping-Sundbybergs IK Sweden - 2. Division Norra Svealand
16:00
Raaslaetts SK-Husqvarna FF Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
16:00
Torino-Lazio Italy - Serie A
16:00
Pyunik-Ararat Armenia - Premier League
16:00
AB-Skive Denmark - 2. Division Promotion Group
16:00
Viktoria Plzen-Banik Ostrava Czech Republic - 1.Liga Championship Group
16:00
Slavia Prague-Sparta Prague Czech Republic - 1.Liga Championship Group
16:00
Jablonec-Slovan Liberec Czech Republic - 1.Liga Championship Group
16:00
Rimini-Virtus Verona Italy - Serie C Relegation Playoff Grp. B
16:00
Hatayspor-Adana Demirspor Turkey - 1. Lig Playoff
16:15
SpVg Frechen 20-SV Breinig Germany - Oberliga Mittelrhein
16:15
AFC Leopards-Tusker FC Kenya - Premier League
16:30
SC Velbert-VfB Homberg Germany - Oberliga Niederrhein
16:30
FC Monheim-FC Kleve Germany - Oberliga Niederrhein
16:30
VfL Vichttal-DJK BW Friesdorf Germany - Oberliga Mittelrhein
16:30
SV Deutz 05-FC Hennef 05 Germany - Oberliga Mittelrhein
16:30
Siegburger SV 04-Borussia Freialdenhoven Germany - Oberliga Mittelrhein
16:30
Samtredia-Kakheti Telavi Georgia - Erovnuli Liga 2
16:30
FC Gagra-FC Guria Lanchkhuti Georgia - Erovnuli Liga 2
16:30
Mexico U20-Japan U20 International - World Cup U20 Grp. B
16:30
PSIS-Persija Jakarta Indonesia - Liga 1
17:00
Aarau-FC Rapperswil-Jona Switzerland - Challenge League
17:00
Lausanne-FC Vaduz Switzerland - Challenge League
17:00
Hoedd-Moss Norway - 2. Divisjon Avd. 1
17:00
Senja-Mjoelner Norway - 2. Divisjon Avd. 2
17:00
Umeaa-Nykoepings BIS Sweden - 1. Division North
17:00
Torns IF-Landskrona BoIS Sweden - 1. Division South
17:00
Sunndal-Kraakeroey Norway - 3. Divisjon Avd. 1
17:00
Johor Darul Ta'zim FC-Kedah Malaysia - Super Liga
17:00
Kuala Lumpur FA-PKNP FC Malaysia - Super Liga
17:00
B36 Torshavn-AB Argir Faroe Islands - Premier League
17:00
Gimnastic-Elche Spain - LaLiga2
17:00
Aktobe-Ordabasy Shymkent Kazakhstan - Premier League
17:00
Ventspils-Riga FC Latvia - Virsliga
17:00
Sogdiyona Jizzax-Buxoro Uzbekistan - Superliga
17:00
Nasaf Qarshi-Lokomotiv Tashkent Uzbekistan - Superliga
17:00
Pakhtakor Tashkent-AGMK Uzbekistan - Superliga
17:00
FC Sfintul Gheorghe-CS Petrocub Moldova - National Division
17:00
Dynamo Kyiv-FC Lviv Ukraine - Premier League Championship Group
17:00
17:00
Charlton Athletic-Sunderland England - League 1 Playoff
17:00
Matelica-Recanatese Italy - Serie D Promotion Playoff
17:00
Bayern Munich II-Wolfsburg II Germany - Regionalliga Promotion Playoff
17:00
St. Mirren-Dundee United Scotland - Premiership Playoff
17:00
Modena-Reggio Audace Italy - Serie D Promotion Playoff
17:00
ASD Lanusei-Latte Dolce Italy - Serie D Promotion Playoff
17:00
Dinamo Vranje-Indjija Serbia - Super Liga Qualification
17:30
Kastrioti-Teuta Durres Albania - Kategoria Superiore
18:00
Fuzinar-Drava Ptuj Slovenia - 2. Division
18:00
Brezice-ND Beltinci Slovenia - 2. Division
18:00
Tabor-NK Krka Slovenia - 2. Division
18:00
Nafta-ND Ilirija Ljubljana Slovenia - 2. Division
18:00
NK Dob-Radomlje Slovenia - 2. Division
18:00
Rogaska-Jadran Slovenia - 2. Division
18:00
Levanger-Sola Norway - 2. Divisjon Avd. 1
18:00
Vasalunds IF-Rynninge Sweden - 1. Division North
18:00
Sandvikens IF-FC Linkoeping City Sweden - 1. Division North
18:00
Vaermbols FC-Enskede IK Sweden - 2. Division Soedra Svealand
18:00
FC Dunarea Calarasi-Gaz Metan Medias Romania - Liga I Relegation Group
18:00
Salzburg-SKN St. Poelten Austria - Bundesliga Championship Group
18:00
LASK-Austria Wien Austria - Bundesliga Championship Group
18:00
Wolfsberger AC-Sturm Graz Austria - Bundesliga Championship Group
18:00
18:00
Stade Renard-Coton Sport Cameroon - Elite One Championship Group
18:00
Dragon-APEJES FC Cameroon - Elite One Championship Group
18:00
PWD Bamenda-Fovu Club Cameroon - Elite One Relegation Group
18:00
Unisport-Les Astres Cameroon - Elite One Relegation Group
18:00
Union Douala-New Stars Cameroon - Elite One Relegation Group
18:30
Trelleborgs FF-Oesters IF Sweden - Superettan
18:30
Kalmar FF-Elfsborg Sweden - Allsvenskan
18:30
Aasane-Grorud Norway - 2. Divisjon Avd. 2
18:30
IFK Mariehamn-VPS Finland - Veikkausliiga
18:30
HJK-KPV Finland - Veikkausliiga
18:30
GrIFK Grankulla-Pallo-Iirot Finland - Kakkonen - Lohko B
18:30
Kajha-SJK Akatemia Finland - Kakkonen - Lohko C
18:30
JBK-PK-37 Finland - Kakkonen - Lohko C
19:00
Goztepe-Ankaragucu Turkey - Super Lig
19:00
Yeni Malatyaspor-Bursaspor Turkey - Super Lig
19:00
Kayserispor-Erzurum BB Turkey - Super Lig
19:00
Fenerbahce-Antalyaspor Turkey - Super Lig
19:00
USA-Mexico International - Friendlies
19:00
Skeid-Sandnes Norway - 1. Divisjon
19:00
Stroemmen-Sandefjord Norway - 1. Divisjon
19:00
Kongsvinger-Nest Sotra Norway - 1. Divisjon
19:00
Notodden-Raufoss Norway - 1. Divisjon
19:00
Jerv-Aalesund Norway - 1. Divisjon
19:00
Tromsoe-Molde Norway - Eliteserien
19:00
Mjoendalen-FK Haugesund Norway - Eliteserien
19:00
Ranheim-Stroemsgodset Norway - Eliteserien
19:00
Arendal Fotball-Bryne Norway - 2. Divisjon Avd. 1
19:00
Hoenefoss-Lillestroem 2 Norway - 3. Divisjon Avd. 6
19:00
Tenerife-Real Oviedo Spain - LaLiga2
19:00
Sampdoria-Juventus Italy - Serie A
19:00
Senegal U20-Colombia U20 International - World Cup U20 Grp. A
19:00
Ecuador U20-Italy U20 International - World Cup U20 Grp. B
19:00
FC Milsami Orhei-FC Sheriff Moldova - National Division
19:00
AGF-Randers FC Denmark - Superligaen Europa League Playoff
19:00
Futbol Club Jumilla-Real Union Spain - Segunda B Relegation Playoff
19:00
Barakaldo-Hercules Spain - Segunda B Promotion Playoff
19:00
Excursionistas-Club Lujan Argentina - Primera C Promotion Playoff
19:30
Deportes Iquique-Universidad de Chile Chile - Primera Division
19:30
Shakhtar Donetsk-Mariupol Ukraine - Premier League Championship Group
19:30
Zorya-FC Olexandria Ukraine - Premier League Championship Group
19:30
Villarreal B-Melilla Spain - Segunda B Promotion Playoff
19:30
Racing Santander-Atletico Baleares Spain - Segunda B Promotion Playoff

Bet Slip Status

Your Bet Slip is currently empty