Match Results - Saturday 25 May 2019

  Half time Full time
01:00
Universidad Catolica-CD America de QuitoEcuador - Serie A
0:0
1:0
01:00
Cobresal-Coquimbo UnidoChile - Primera Division
0:0
4:1
01:00
Wydad Casablanca-EsperanceInternational - CAF Champions League Final Stage
0:1
1:1
01:00
Independiente CG-Deportivo CaaguazuParaguay - Division Intermedia
N/A
3:2
01:00
Zamora FC-Mineros De GuayanaVenezuela - Primera Division - Apertura Final Stage
1:0
2:1
01:15
CRB-Vila NovaBrazil - Serie B
1:0
1:1
01:30
Novorizontino-TupiBrazil - Serie D Grp. A14
0:0
1:1
02:00
New York Red Bulls II-North Carolina FCUSA - USL Championship
0:2
1:2
02:10
Orlando City-LA GalaxyUSA - Major League Soccer
0:1
0:1
02:30
Maranhao-Atletico CearenseBrazil - Serie D Grp. A5
1:1
1:2
03:00
Real Potosi-Royal PariBolivia - Primera Division - Apertura
1:0
3:1
03:00
Forward Madison FC-Hertha BerlinInternational - Club Friendlies
0:2
0:4
03:30
Barcelona SC-OlmedoEcuador - Serie A
2:0
2:0
03:30
Everton CD-HuachipatoChile - Primera Division
0:0
0:0
03:30
Sport Recife-Londrina ECBrazil - Serie B
1:0
3:2
04:00
Universidad Cesar Vallejo-Carlos A. MannucciPeru - Liga 1 - Apertura
0:0
1:0
04:10
Real Salt Lake-Atlanta UnitedUSA - Major League Soccer
1:0
2:1
05:40
Los Angeles FC-Montreal ImpactUSA - Major League Soccer
3:0
4:2
06:00
Green Gully SC U20-Altona Magic U20Australia - NPL Youth Victoria
1:0
1:0
07:00
Honda Lock-Tokushima FCJapan - Cup
3:0
5:1
07:00
Tochigi Uva-Vanraure HachinoheJapan - Cup
0:1
0:2
07:00
Matsue City FC-Kamatamare SanukiJapan - Cup
2:1
2:2
07:00
MIO Biwako Shiga-FC OsakaJapan - Cup
0:0
0:2
07:00
Toin University of Yokohama-Yamagata UniversityJapan - Cup
3:0
8:0
07:00
Arterivo Wakayama-Saga LixilJapan - Cup
1:0
3:0
07:00
Iwaki FC-Sendai UnivesityJapan - Cup
1:0
2:3
07:00
Saurcos Fukui-Honda FCJapan - Cup
2:0
2:4
07:00
Thespakusatsu Gunma-Tokyo International UniversityJapan - Cup
0:0
0:0
08:00
Green Gully Cavaliers-Altona MagicAustralia - Victorian
1:0
2:4
08:00
Moreland Zebras-Goulburn Valley SunsAustralia - Victorian Premier League One
1:0
1:1
08:00
North Geelong Warriors-Eastern Lions SCAustralia - Victorian Premier League One
0:0
1:1
08:00
St Albans Saints-Melbourne City FC YouthAustralia - Victorian Premier League One
1:0
2:1
08:00
Gungahlin United-Riverina RhinosAustralia - Capital
1:0
5:1
08:00
Tuggeranong United-Belconnen UnitedAustralia - Capital
0:0
3:0
08:00
Consadole Sapporo-Gamba OsakaJapan - J. League
0:0
0:0
08:00
Shimizu S-Pulse-Vegalta SendaiJapan - J. League
3:2
4:3
08:00
V-Varen Nagasaki-Tokushima VortisJapan - J. League 2
1:0
1:0
08:00
Kyoto Sanga FC-Renofa YamaguchiJapan - J. League 2
1:0
2:0
08:00
Inglewood United U20-Rockingham City FC U20Australia - NPL Youth Western
1:1
1:1
08:15
Avondale FC-Dandenong CityAustralia - Victorian
0:0
0:0
08:30
Noarlunga United-Cumberland UnitedAustralia - Southern State League
1:1
1:2
08:30
Fulham United FC-Salisbury UnitedAustralia - Southern State League
0:0
1:1
08:30
Modbury Jets-Sturt LionsAustralia - Southern State League
1:0
2:2
08:30
Western Strikers-Adelaide VictoryAustralia - Southern State League
1:0
2:0
08:30
North Eastern Metro Stars-Para Hills KnightsAustralia - Southern
0:1
4:1
08:30
West Adelaide-Adelaide CometsAustralia - Southern
1:1
1:1
08:30
Adelaide Blue Eagles-Campbelltown CityAustralia - Southern
0:2
0:2
08:30
Croydon Kings-Adelaide CityAustralia - Southern
0:0
2:0
08:30
Adelaide United Youth-Adelaide RaidersAustralia - Southern
0:0
1:3
09:00
Manningham United Blues-Ballarat City FCAustralia - Victorian Premier League One
3:0
5:0
09:00
New Farm United-AC CarinaAustralia - Brisbane Capital League Division One
N/A
0:0
09:00
Cerezo Osaka-FC TokyoJapan - J. League
0:0
1:0
09:00
Tokyo Verdy-JEF United ChibaJapan - J. League 2
0:1
1:1
09:30
Mindil Aces-HellenicAustralia - Northern
2:0
2:1
10:00
Ventforet Kofu-Yokohama FCJapan - J. League 2
1:0
2:1
10:00
Balcatta-ECU JoondalupAustralia - Western
1:0
1:0
10:00
Inglewood United-Rockingham City FCAustralia - Western
2:0
3:0
10:00
Bayswater City-Perth Glory YouthAustralia - Western
1:0
1:0
10:00
Floreat Athena-Stirling LionsAustralia - Western
1:1
1:2
10:00
Perth-Cockburn CityAustralia - Western
0:0
2:1
10:00
Armadale-SorrentoAustralia - Western
2:2
2:3
10:30
Hume City FC-Dandenong Thunder SCAustralia - Victorian
2:0
3:0
10:30
Grange Thistle-Brisbane KnightsAustralia - Brisbane Premier League
N/A
0:0
10:30
Beijing Renhe-Tianjin TedaChina - Super League
1:0
2:1
10:30
Heilongjiang Lava Spring FC-Liaoning HongyunChina - China League
2:0
2:0
11:00
Zenit Irkutsk-IrtyshRussia - PFL Zone East
0:1
1:3
11:00
FC Metaloglobus Bucuresti-ACS EnergeticianulRomania - Liga II
0:0
3:0
11:00
Pandurii-ASU Politehnica TimisoaraRomania - Liga II
1:0
1:0
11:00
CS Sportul Snagov-CS Aerostar BacauRomania - Liga II
1:0
1:0
11:00
Dacia Unirea Braila-Farul ConstantaRomania - Liga II
0:0
0:2
11:00
Ripensia Timisoara-Daco-Getica BucurestiRomania - Liga II
1:0
1:1
11:00
ACS Poli Timisoara-CS MioveniRomania - Liga II
1:3
1:4
11:00
Pohang Steelers-FC SeoulSouth Korea - K-League 1
0:0
0:0
11:00
Ehime FC-Mito HollyhockJapan - J. League 2
0:1
0:1
11:00
Bayside United-Brisbane KnightsAustralia - Brisbane Premier League
2:1
3:4
11:00
Toowong-The GapAustralia - Brisbane Premier League
0:2
4:4
11:00
Acacia Ridge FC-Caboolture FCAustralia - Brisbane Premier League
2:0
2:1
11:00
Suwon City-Daejeon CitizenSouth Korea - K-League 2
1:0
2:0
11:00
Kaya FC-Green Archers UnitedPhilippines - Philippines Football League
3:0
4:0
11:30
Sutherland Sharks-Sydney OlympicAustralia - New South Wales
2:0
3:0
11:30
Seaford Rangers-West Torrens BirkallaAustralia - Southern State League
1:1
1:3
12:00
FC Chita-Dinamo BarnaulRussia - PFL Zone East
0:0
0:0
12:00
CS Balotesti-Universitatea ClujRomania - Liga II
0:1
0:2
12:00
Sydney FC Youth-Hakoah Sydney City EastAustralia - New South Wales
1:0
1:0
12:00
Marconi Stallions-APIA Leichhardt TigersAustralia - New South Wales
1:3
2:4
12:00
Mt Druitt Town Rangers-Blacktown City FCAustralia - New South Wales
0:2
1:4
12:00
Western Sydney Wanderers FC Youth-Mounties WanderersAustralia - New South Wales Premier League 2
1:1
1:2
12:00
Spirit FC-North Shore MarinersAustralia - New South Wales Premier League 2
0:2
0:3
12:00
Blacktown Spartans-St George FCAustralia - New South Wales Premier League 2
0:1
0:2
13:00
Sibir Novosibirsk-FC Krasnodar IIRussia - National Football League
0:0
0:0
13:00
Ballerup-Skovlunde-HolbaekDenmark - Danmarksserien Grp. 1
N/A
0:8
13:00
Lystrup IF-VSK AarhusDenmark - Danmarksserien Grp. 4
N/A
0:4
13:00
Vejle U19-OB U19Denmark - Ligaen U19
N/A
2:1
13:00
SoNy Sugar-Nzoia Sugar FCKenya - Premier League
0:0
0:0
13:00
Aarhus 1900-IF LysengDenmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
N/A
3:3
13:00
ASA Aarhus-VardeDenmark - 1. Division Relegation Playoff Grp. 2
N/A
1:1
13:00
Gangwon FC-Jeju UnitedSouth Korea - K-League 1
0:0
0:1
13:00
Seongnam FC-Ulsan HyundaiSouth Korea - K-League 1
1:1
1:4
13:00
TJK Legion-Tartu JK WelcoEstonia - Esiliiga
1:0
2:1
13:00
Talinna Kalev U21-Rakvere JK TarvasEstonia - Esiliiga
1:3
1:6
13:00
FC Anyang-Seoul E-Land FCSouth Korea - K-League 2
1:1
2:1
13:00
Da Nang-Hoang Anh Gia LaiVietnam - V-League
2:0
2:1
13:00
Khanh Hoa Nha Trang-QNK Quang NamVietnam - V-League
2:1
3:2
13:30
SoenderjyskE U19-AGF U19Denmark - Ligaen U19
N/A
0:3
13:30
FC Ryukyu-Albirex NiigataJapan - J. League 2
1:0
2:1
13:30
Port Darwin-Darwin OlympicAustralia - Northern
1:2
2:4
13:45
MOF Customs United-Thai HondaThailand - Thai League 2
N/A
1:2
13:45
Nakhon Ratchasima FC-Port FCThailand - Thai League
0:0
1:1
14:00
Esbjerg U17-FC Koebenhavn U17Denmark - Ligaen U17
N/A
2:1
14:00
Skjold Birkeroed-GVIDenmark - Danmarksserien Grp. 1
N/A
1:1
14:00
BK Union-Fremad ValbyDenmark - Danmarksserien Grp. 2
N/A
4:1
14:00
Alleroed FK-FC OdsherredDenmark - Danmarksserien Grp. 2
N/A
1:2
14:00
Ledoeje-Smoerum Fodbold-B 1908Denmark - Danmarksserien Grp. 2
N/A
0:0
14:00
Otterup-Oure FADenmark - Danmarksserien Grp. 3
N/A
1:2
14:00
Viby IF-IF LysengDenmark - Danmarksserien Grp. 4
N/A
1:4
14:00
Jong Sparta Rotterdam-De TreffersNetherlands - Tweede Divisie
0:1
1:2
14:00
Broendby U19-FC Midtjylland U19Denmark - Ligaen U19
N/A
1:2
14:00
AaB U19-FC Nordsjaelland U19Denmark - Ligaen U19
N/A
0:4
14:00
Esbjerg U19-FC Koebenhavn U19Denmark - Ligaen U19
N/A
2:0
14:00
Chindia Targoviste-Luceafarul OradeaRomania - Liga II
1:1
4:1
14:00
Odense Q-Naesby BKDenmark - 3F Ligaen Qualification Group
1:0
3:0
14:00
Lindome GIF-Eskilsminne IFSweden - 1. Division South
0:0
0:0
14:00
Djerv 1919-VestfossenNorway - 3. Divisjon Avd. 4
1:1
2:1
14:00
Melbo-FloeyaNorway - 3. Divisjon Avd. 6
1:0
3:0
14:00
Ubon UMT FC-JL Chiangmai United FCThailand - Thai League 2
N/A
1:1
14:00
Trat FC-Chiangrai UnitedThailand - Thai League
3:0
3:1
14:00
Aarhus Fremad-RingkoebingDenmark - 2. Division Promotion Group
0:2
1:3
14:00
Vanloese-MiddelfartDenmark - 2. Division Promotion Group
0:1
1:2
14:00
Vejgaard-SlagelseDenmark - 2. Division Relegation Group
1:0
1:0
14:00
Tarup-Paarup-Odder IGFDenmark - 2. Division Relegation Group
0:2
1:2
14:00
Hilleroed-DalumDenmark - 2. Division Relegation Group
2:0
2:2
14:00
Ceres-Negros FC-Stallion Laguna FCPhilippines - Philippines Football League
1:2
2:2
14:30
KFUM Roskilde-Kastrup B.Denmark - Danmarksserien Grp. 2
N/A
6:1
14:30
Hedensted-VardeDenmark - Danmarksserien Grp. 3
N/A
3:1
14:30
Floeya-AasaneNorway - 1. Division
0:0
2:0
14:30
Junkeren-LeknesNorway - 3. Divisjon Avd. 6
1:0
5:0
14:30
Saevedalens IF-IFK TidaholmSweden - 2. Division Norra Goetaland
0:0
0:1
14:30
Guangdong Huanan-Shijiazhuang Ever BrightChina - China League
0:0
1:1
14:30
Guizhou Hengfeng-Shaanxi ChanganChina - China League
0:0
0:0
14:30
Shanghai Shenxin-Xinjiang TianshanChina - China League
0:1
0:1
14:30
Beijing BG-Zhejiang GreentownChina - China League
1:1
2:2
14:30
Nantong Zhiyun FC-Sichuan LongfaChina - China League
1:0
1:0
14:35
Hebei CFFC-Jiangsu Suning FCChina - Super League
3:2
3:2
14:35
Wuhan Zall-Tianjin TianhaiChina - Super League
1:0
2:1
14:45
Fredericia-HvidovreDenmark - 1. Division
2:0
2:2
14:45
FC Helsingoer-LyngbyDenmark - 1. Division
1:0
1:2
14:45
HB Koege-FC RoskildeDenmark - 1. Division
0:0
3:1
14:45
Naestved-ThistedDenmark - 1. Division
1:0
1:1
14:45
Viborg-Fremad AmagerDenmark - 1. Division
2:0
4:0
14:45
Silkeborg-Nykoebing FCDenmark - 1. Division
1:0
2:0
14:45
MFK Mykolaiv-SC Dnipro-1Ukraine - 1. Division
0:0
0:2
15:00
FC Tambov-Zenit St. Petersburg IIRussia - National Football League
2:1
2:1
15:00
Khimki-Luch Energiya VladivostokRussia - National Football League
0:1
2:1
15:00
Fakel-Tom TomskRussia - National Football League
0:0
0:0
15:00
Spartak Moscow II-PFC SochiRussia - National Football League
0:1
1:1
15:00
Shinnik Yaroslavl-Avangard KurskRussia - National Football League
3:1
4:2
15:00
FC Rotor Volgograd-Chertanovo MoscowRussia - National Football League
0:1
1:2
15:00
Baltika-TyumenRussia - National Football League
1:0
1:1
15:00
Armavir FC-SKA-KhabarovskRussia - National Football League
0:0
2:0
15:00
Sibir Novosibirsk-Anzhi MakhachkalaRussia - National Football League
N/A
0:0
15:00
Taastrup FC-HerlevDenmark - Danmarksserien Grp. 1
N/A
0:3
15:00
Ishoej IF-FA 2000Denmark - Danmarksserien Grp. 2
N/A
1:4
15:00
Reichenau-USK AnifAustria - Regionalliga West
2:1
3:1
15:00
FSC Lohfelden-VFB GinsheimGermany - Oberliga Hessen
2:2
2:2
15:00
1. CfR Pforzheim-ReutlingenGermany - Oberliga Baden-Wurttemberg
1:0
1:1
15:00
Chemelil Sugar-Mathare UnitedKenya - Premier League
0:1
0:1
15:00
Team TG FF-Karlslunds IF HFKSweden - 1. Division North
1:2
4:2
15:00
Brodd-Viking 2Norway - 3. Divisjon Avd. 3
0:4
2:6
15:00
Ranheim 2-Gjoevik-LynNorway - 3. Divisjon Avd. 5
3:0
6:3
15:00
Tillerbyen-VerdalNorway - 3. Divisjon Avd. 5
0:0
1:0
15:00
Ytterhogdals IK-IFK TimraaSweden - 2. Division Norrland
2:0
3:0
15:00
Anundsjoe IF-SkellefteaaSweden - 2. Division Norrland
0:1
0:3
15:00
Gottne IF-Friska ViljorSweden - 2. Division Norrland
0:0
0:0
15:00
IFK Umeaa-PiteaaSweden - 2. Division Norrland
1:0
2:0
15:00
Skiljebo SK-IFK LidingoeSweden - 2. Division Norra Svealand
1:1
2:3
15:00
Karlbergs BK-Kungsaengens IFSweden - 2. Division Norra Svealand
1:0
2:1
15:00
IFK Aamaal-Grebbestads IFSweden - 2. Division Norra Goetaland
0:0
1:0
15:00
Motala AIF FK-FC Stockholm InternazionaleSweden - 2. Division Soedra Svealand
0:0
0:3
15:00
Tyresoe-IFK Aspudden-TellusSweden - 2. Division Soedra Svealand
0:0
1:0
15:00
IFK Malmoe FK-Onsala BKSweden - 2. Division Vaestra Goetaland
3:2
4:3
15:00
BK Olympic-KSF Prespa BirlikSweden - 2. Division Vaestra Goetaland
2:1
4:2
15:00
FK Aelmeboda/Linneryd-Dalstorps IFSweden - 2. Division Oestra Goetaland
0:0
1:3
15:00
Ifoe Bromoella IF-Naessjoe FFSweden - 2. Division Oestra Goetaland
0:0
0:1
15:00
Ayutthaya FC-Udon Thani FCThailand - Thai League 2
N/A
0:3
15:00
Rayong FC-Samut Sakhon FCThailand - Thai League 2
N/A
2:1
15:00
Chiangmai FC-Prachuap FCThailand - Thai League
1:0
1:0
15:00
Sukhothai FC-Chainat FCThailand - Thai League
2:0
2:0
15:00
England-DenmarkInternational - Friendlies
N/A
0:0
15:00
Ho Chi Minh City FC-Song Lam Nghe AnVietnam - V-League
2:0
2:1
15:00
Dinamo-Auto-ZimbruMoldova - National Division
0:0
0:0
15:00
Jammerbugt FC-HIKDenmark - 2. Division Promotion Group
2:1
2:2
15:00
FC Sydvest 05-KjellerupDenmark - 2. Division Relegation Group
1:2
1:2
15:00
Frem-MarienlystDenmark - 2. Division Relegation Group
0:1
1:2
15:00
Simba SC-Biashara Mara UnitedTanzania - Premier League
N/A
1:1
15:00
New Zealand-EnglandInternational - Friendlies
N/A
0:0
15:00
England-DenmarkInternational - Friendlies
1:0
2:0
15:05
Nizhny Novgorod-MordovyaRussia - National Football League
2:0
3:1
15:30
Neckarsulmer Sport Union-NoettingenGermany - Oberliga Baden-Wurttemberg
0:2
0:4
15:30
Warriors FC-Hougang United FCSingapore - S.League
1:1
3:2
15:30
Tampines Rovers FC-Geylang International FCSingapore - S.League
1:1
1:1
15:30
Cuneo-LuccheseItaly - Serie C Relegation Playoff Grp. A
0:0
0:1
15:45
Dinamo Samarkand-Qizilqum ZarafshonUzbekistan - Superliga
1:1
2:2
15:45
Surkhon-2011-Kokand 1912Uzbekistan - Superliga
1:1
2:1
16:00
FK Varnsdorf-ZnojmoCzech Republic - FNL
3:1
7:1
16:00
Vitkovice-PardubiceCzech Republic - FNL
0:0
1:0
16:00
Hradec Kralove-FK MAS TaborskoCzech Republic - FNL
0:0
1:0
16:00
MFK Chrudim-ZizkovCzech Republic - FNL
1:2
1:2
16:00
Trinec-SK Dynamo Ceske BudejoviceCzech Republic - FNL
0:2
2:3
16:00
FC Vlasim-SK ProstejovCzech Republic - FNL
0:1
0:1
16:00
Vysocina Jihlava-FC Zbrojovka BrnoCzech Republic - FNL
1:3
1:6
16:00
Sokolov-Usti nad LabemCzech Republic - FNL
0:2
1:5
16:00
AB Taarnby-GreveDenmark - Danmarksserien Grp. 1
N/A
1:0
16:00
FC Djursland-VatansporDenmark - Danmarksserien Grp. 4
N/A
6:1
16:00
Buchonia Flieden-Hessen KasselGermany - Oberliga Hessen
1:0
1:3
16:00
SpVgg Neu Isenburg-SC WaldgirmesGermany - Oberliga Hessen
0:2
0:3
16:00
FC Ederbergland-SV Rot-Weiss HadamarGermany - Oberliga Hessen
1:1
2:2
16:00
FC 1931 Eddersheim-SC Viktoria 06 GriesheimGermany - Oberliga Hessen
0:2
1:2
16:00
Huenfelder SV-FV Bad VilbelGermany - Oberliga Hessen
1:0
3:3
16:00
Turk Gucu Friedberg-KSV BaunatalGermany - Oberliga Hessen
N/A
3:1
16:00
Luki-Energiya-MuromRussia - PFL Zone West
0:0
0:1
16:00
Banants II-Ararat Armenia IIArmenia - 1. Division
N/A
0:0
16:00
Pyunik II-Banants IIIArmenia - 1. Division
N/A
0:0
16:00
Al Semawah-Al ZawraaIraq - Premier League
0:0
0:0
16:00
Oevrevoll Hosle-Grei Kvinner EliteNorway - 1. Division
0:1
2:3
16:00
Brattvaag-FredrikstadNorway - 2. Divisjon Avd. 1
0:1
3:2
16:00
Oppsal-Sotra SportsklubbNorway - 2. Divisjon Avd. 2
1:0
1:1
16:00
Elverum-Odds Ballklubb 2Norway - 2. Divisjon Avd. 2
1:1
3:1
16:00
Oskarshamns AIK-Lunds BKSweden - 1. Division South
3:1
5:1
16:00
Fjoera-Bergen NordNorway - 3. Divisjon Avd. 4
2:0
3:1
16:00
Os-Sogndal 2Norway - 3. Divisjon Avd. 4
1:1
2:3
16:00
Vard Haugesund-LyseklosterNorway - 3. Divisjon Avd. 4
1:0
2:0
16:00
Steinkjer-BrumunddalNorway - 3. Divisjon Avd. 5
1:0
1:1
16:00
Raeppe GOIF-Haessleholms IFSweden - 2. Division Oestra Goetaland
1:0
3:2
16:00
Suphanburi FC-PTT Rayong FCThailand - Thai League
0:0
0:0
16:00
Gandzasar-LoriArmenia - Premier League
0:1
1:1
16:00
FK Spartaks-FS Metta/LULatvia - Virsliga
1:0
1:0
16:00
Kolding IF-BrabrandDenmark - 2. Division Promotion Group
0:1
0:2
16:00
Broenshoej-B 93Denmark - 2. Division Promotion Group
0:1
0:2
16:00
Narva Trans-Nomme JK KaljuEstonia - Cup
1:1
1:1
16:00
Tshakhuma FC-Royal EaglesSouth Africa - Premier Soccer League Qualification Group
2:0
2:1
16:00
Mufulira Wanderers-Green BuffaloesZambia - Super League Grp. A
N/A
0:0
16:00
Zesco United-Kitwe UnitedZambia - Super League Grp. A
N/A
3:0
16:00
Zanaco-Prison LeopardsZambia - Super League Grp. A
N/A
2:1
16:00
Kabwe Warriors-Red ArrowsZambia - Super League Grp. A
N/A
0:1
16:00
Nakambala Leopards-Lusaka DynamosZambia - Super League Grp. A
N/A
1:1
16:00
Herentals FC-Chapungu UnitedZimbabwe - Premier Soccer League
0:0
0:0
16:00
Yadah FC-FC PlatinumZimbabwe - Premier Soccer League
0:1
0:1
16:00
ZPC Kariba-Manica DiamondsZimbabwe - Premier Soccer League
0:0
1:1
16:00
Chicken Inn FC-Black RhinosZimbabwe - Premier Soccer League
0:0
0:0
16:05
Posta Rangers-Gor MahiaKenya - Premier League
1:1
1:1
16:15
FC Minsk-FK GorodeyaBelarus - Premier League
0:1
0:3
16:30
HHC-SpakenburgNetherlands - Tweede Divisie
0:0
1:1
16:30
GVVV Veenendaal-Rijnsburgse BoysNetherlands - Tweede Divisie
4:0
6:5
16:30
Jong Almere City FC-BarendrechtNetherlands - Tweede Divisie
3:0
8:0
16:30
SVV Scheveningen-Kozakken BoysNetherlands - Tweede Divisie
0:0
4:2
16:30
Excelsior Maassluis-Jong VitesseNetherlands - Tweede Divisie
1:1
3:4
16:30
IJsselmeervogels-AFCNetherlands - Tweede Divisie
0:0
2:1
16:30
Koninklijke HFC-KatwijkNetherlands - Tweede Divisie
1:0
4:0
16:30
VVSB-LiendenNetherlands - Tweede Divisie
4:0
6:2
16:30
Tromsdalen-KFUMNorway - 1. Divisjon
0:2
2:3
16:30
Ull/Kisa-HamarkamerateneNorway - 1. Divisjon
0:0
0:0
16:30
Aalesund 2-Eidsvold TFNorway - 3. Divisjon Avd. 1
2:1
2:5
16:30
Portugal U20-South Korea U20International - World Cup U20 Grp. F
1:0
1:0
16:30
PSS Sleman-Semen PadangIndonesia - Liga 1
0:1
1:1
16:30
Miscellaneous-Notwane FCBotswana - Premier League
0:0
3:2
16:30
Township Rollers-Police XIBotswana - Premier League
0:0
0:0
16:30
Galaxy-BR HighlandersBotswana - Premier League
2:0
3:0
16:30
Black Forest-Orapa United FCBotswana - Premier League
0:2
0:4
16:30
Sankoyo Bush Bucks-Extension GunnersBotswana - Premier League
0:0
2:0
16:30
Sharps Shooting Stars-Prisons XIBotswana - Premier League
0:0
0:1
16:45
Domzale-MariborSlovenia - Prva Liga
2:1
2:1
16:50
Navbahor Namangan-AndijonUzbekistan - Superliga
0:1
1:1
17:00
SV Groedig-HohenemsAustria - Regionalliga West
0:0
0:2
17:00
FC Hirnyk-Sport-VolynUkraine - 1. Division
0:0
0:0
17:00
Rukh Vynnyky-FC SumyUkraine - 1. Division
2:1
10:1
17:00
FC Kolos Kovalivka-Obolon-BrovarUkraine - 1. Division
1:1
3:2
17:00
FC Avanhard Kramatorsk-Metalist 1925Ukraine - 1. Division
0:0
1:0
17:00
Rayo Majadahonda-CordobaSpain - LaLiga2
0:0
0:0
17:00
IK Frej Taeby-Varbergs BoIS FCSweden - Superettan
0:0
1:1
17:00
Syrianska-BrommapojkarnaSweden - Superettan
0:0
1:0
17:00
Halmstads BK-DegerforsSweden - Superettan
2:0
3:0
17:00
Malmoe FF-AFC EskilstunaSweden - Allsvenskan
1:0
5:0
17:00
Haecken-IFK GothenburgSweden - Allsvenskan
0:1
1:2
17:00
Byaasen-NardoNorway - 2. Divisjon Avd. 1
1:1
1:1
17:00
Asker-BaerumNorway - 2. Divisjon Avd. 2
0:2
0:4
17:00
Karlstad BK-GefleSweden - 1. Division North
1:1
1:2
17:00
IF Sylvia-Akropolis IFSweden - 1. Division North
1:3
1:3
17:00
Sollentuna FF-BK ForwardSweden - 1. Division North
0:0
1:1
17:00
Bodens BK-Carlstad UnitedSweden - 1. Division North
0:0
0:1
17:00
Aatvidaberg-Tvaaaakers IFSweden - 1. Division South
1:0
1:2
17:00
Utsiktens BK-IK OddevoldSweden - 1. Division South
0:0
1:0
17:00
Assyriska IK-LjungskileSweden - 1. Division South
0:1
1:3
17:00
Kristianstad FC-IFK VaernamoSweden - 1. Division South
0:1
3:2
17:00
Sandviks IK-IFK LuleaaSweden - 2. Division Norrland
0:0
1:1
17:00
Aengelholms FF-Assyriska BKSweden - 2. Division Vaestra Goetaland
1:1
3:2
17:00
Vinbergs IF-FC RosengaardSweden - 2. Division Vaestra Goetaland
1:1
1:3
17:00
Perak-Melaka UnitedMalaysia - Super Liga
1:2
2:3
17:00
Selangor Pkns FC-Petaling Jaya City FCMalaysia - Super Liga
0:0
3:0
17:00
RoPS-SJKFinland - Veikkausliiga
0:1
1:1
17:00
HIFK-FC InterFinland - Veikkausliiga
1:0
1:1
17:00
Musan Salama-MYPAFinland - Ykkonen
1:1
1:2
17:00
AC Kajaani-FC KTPFinland - Ykkonen
1:1
1:2
17:00
FF Jaro-HakaFinland - Ykkonen
1:1
1:3
17:00
AC Oulu-TPSFinland - Ykkonen
0:1
0:1
17:00
France-ThailandInternational - Friendlies
0:0
3:0
17:00
Coritiba-CuiabaBrazil - Serie B
1:0
2:1
17:00
FC Viikingit-FC ReipasFinland - Kakkonen - Lohko A
0:0
2:2
17:00
Mikkelin Kissat-JaePSFinland - Kakkonen - Lohko A
2:1
4:1
17:00
JIPPO-Mikkelin PalloilijatFinland - Kakkonen - Lohko A
0:0
0:0
17:00
Espoo-Honka (A)Finland - Kakkonen - Lohko B
1:0
1:0
17:00
Ilves II-EPSFinland - Kakkonen - Lohko B
1:2
1:2
17:00
SC KuFu-98-VIFKFinland - Kakkonen - Lohko C
1:0
3:0
17:00
Metallurg Bekobod-Bunyodkor TashkentUzbekistan - Superliga
0:1
0:2
17:00
Codru-SperantaMoldova - National Division
0:1
1:3
17:00
Karpaty-Olimpik DonetskUkraine - Premier League Relegation Group
1:1
3:3
17:00
Vorskla-Chornomorets OdessaUkraine - Premier League Relegation Group
0:1
1:2
17:00
Desna-Arsenal KyivUkraine - Premier League Relegation Group
1:0
1:0
17:00
Hearts-CelticScotland - FA Cup
0:0
1:2
17:00
Pulau Pinang-Sabah FAMalaysia - Premier League
0:0
0:0
17:00
Sarawak FA-Johor Darul Ta'zim IIMalaysia - Premier League
1:0
1:1
17:00
Terengganu II-KelantanMalaysia - Premier League
1:2
2:2
17:30
Zirka-Ahrobiznes VolochyskUkraine - 1. Division
N/A
0:0
17:30
FC Prykarpattia 1981-FC Kobra KharkivUkraine - 1. Division
N/A
0:0
18:00
FC Lokomotiva Kosice-Partizan BardejovSlovakia - 2. Liga
N/A
0:0
18:00
Flamurtari-KF KamzaAlbania - Kategoria Superiore
N/A
0:0
21:00
St Michael's-Regional UnitedIreland - FAI Cup
N/A
0:0
22:00
Palermo-Hellas Verona/SpeziaItaly - Serie B Promotion Playoff
N/A
0:0

Skip to date