Football

Sunday 18 November 2018 1 X 2 
01:50
Luqueno-Deportivo Capiata Paraguay - Division Profesional - Clausura
02:00
Oeste FC-Goias Brazil - Serie B
02:00
Bucaramanga-Independiente Medellin Colombia - Primera A Clausura Final Stage
03:00
Lobos UPNFM-Platense FC Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Stage
04:00
Hamilton Wanderers-Eastern Suburbs New Zealand - Premiership
04:00
Auckland City FC-Canterbury United New Zealand - Premiership
04:00
Tasman United-Wellington Phoenix B New Zealand - Premiership
04:00
Team Wellington-Hawke's Bay United New Zealand - Premiership
04:00
Tolima-Santa Fe Colombia - Primera A Clausura Final Stage
06:00
FC Juarez-Leones Negros Mexico - Ascenso MX Apertura Final Stage
06:35
Waitakere United-Southern United New Zealand - Premiership
11:30
PSIS-Persib Bandung Indonesia - Liga 1
12:00
13:00
FC Rotor Volgograd-Tom Tomsk Russia - National Football League
13:00
Sibir Novosibirsk-SKA-Khabarovsk Russia - National Football League
13:30
Sevilla Atletico-Atletico Malagueno Spain - Segunda B Grp. IV
13:30
RC Deportivo Fabril-Las Palmas B Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Khimki-PFC Sochi Russia - National Football League
14:00
Nizhny Novgorod-FC Tambov Russia - National Football League
14:00
Spartak Moscow II-Shinnik Yaroslavl Russia - National Football League
14:00
UTA Arad-FC Arges Pitesti Romania - Liga II
14:00
Ibiza-Eivissa-Don Benito Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
CD El Ejido 2012-Granada B Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
Recreativo Huelva-Melilla Spain - Segunda B Grp. IV
14:00
Burgos CF-Unionistas de Salamanca Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Fuenlabrada-Navalcarnero Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Celta Vigo B-Real Valladolid B Spain - Segunda B Grp. I
14:00
14:00
San Sebastian de los Reyes-Pontevedra Spain - Segunda B Grp. I
14:00
Tudelano-Racing Santander Spain - Segunda B Grp. II
14:00
Real Oviedo B-Logrones Spain - Segunda B Grp. II
14:00
Villarreal B-Espanyol B Spain - Segunda B Grp. III
14:00
Atletico Baleares-CD Teruel Spain - Segunda B Grp. III
14:00
Conquense-Atletico Levante UD Spain - Segunda B Grp. III
14:15
MVV Maastricht-Roda JC Kerkrade Netherlands - Eerste Divisie
14:30
14:30
Madagascar-Sudan International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. A
14:45
Vitoria de Setubal-Tondela Portugal - League Cup Grp. B
15:00
Blekitni Stargard-Olimpia Elblag Poland - 2. Division
15:00
FC Krasnodar II-Mordovya Russia - National Football League
15:00
Zenit St. Petersburg-Schalke 04 International - Club Friendlies
15:00
Grei Kvinner Elite-Lyn Fotball Norway - Toppserien Qualification
15:45
Silkeborg-Fremad Amager Denmark - 1. Division
15:45
Hvidovre-Fredericia Denmark - 1. Division
15:45
FC Roskilde-FC Helsingoer Denmark - 1. Division
15:45
Naestved-Nykoebing FC Denmark - 1. Division
15:45
HB Koege-Lyngby Denmark - 1. Division
16:00
Armavir FC-Tyumen Russia - National Football League
16:00
VfL Oldenburg-Wolfsburg II Germany - Regionalliga North
16:00
Lupo-Martini Wolfsburg-SC Weiche Flensburg Germany - Regionalliga North
16:00
St.Pauli II-SV Drochtersen/Assel Germany - Regionalliga North
16:00
AOK Kerkyra-AE Karaiskakis Greece - Football League
16:00
Aiginiakos FC-Aittitos Spaton Greece - Football League
16:00
Panachaiki-Iraklis Greece - Football League
16:00
Ethiopia-Ghana International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. F
16:30
FC Twente-Go Ahead Eagles Netherlands - Eerste Divisie
16:30
Telstar-FC Den Bosch Netherlands - Eerste Divisie
16:30
Arzachena-Pro Vercelli Italy - Serie C Grp. A
16:30
Cuneo-Novara Italy - Serie C Grp. A
16:30
Pisa-Olbia Italy - Serie C Grp. A
16:30
Fermana-Alma Juventus Fano Italy - Serie C Grp. B
16:30
Gubbio-Giana Erminio Italy - Serie C Grp. B
16:30
Virtus Verona-Teramo Italy - Serie C Grp. B
16:30
Imolese Calcio-Ternana Italy - Serie C Grp. B
16:30
Monza-Pordenone Calcio Italy - Serie C Grp. B
16:30
Sambenedettese-FeralpiSalo Italy - Serie C Grp. B
16:30
Sudtirol-Vis Pesaro Italy - Serie C Grp. B
16:30
Eswatini-Niger International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. J
16:30
Rwanda-Central African Republic International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. H
16:30
Mozambique-Zambia International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. K
16:30
Varbergs BoIS FC-Oskarshamns AIK Sweden - Superettan Qualification
16:30
IFK Vaernamo-Syrianska Sweden - Superettan Qualification
17:00
Baltika-Chertanovo Moscow Russia - National Football League
17:00
Fakel-Avangard Kursk Russia - National Football League
17:00
England-Croatia International - UEFA Nations League A Grp. 4
17:00
17:00
17:00
Spezia-Benevento Italy - Serie B
17:00
Gokulam FC-Minerva Punjab India - I-League
17:00
Lesotho-Tanzania International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
17:30
Sporting Covilha-Academica Portugal - Segunda Liga
17:30
Congo-DR Congo International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. G
18:00
Viborg-Thisted Denmark - 1. Division
18:00
Westerlo-KFCO Beerschot-Wilrijk Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00
Academico Viseu-Estoril Portugal - Segunda Liga
18:00
Farense-Mafra Portugal - Segunda Liga
18:00
CF Peralada-Valencia B Spain - Segunda B Grp. III
18:00
Belenenses SAD-Chaves Portugal - League Cup Grp. C
18:00
Angola-Burkina Faso International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
18:00
Karlslunds IF HFK-IFK Haninge BRB Sweden - 1. Division Qualification
18:15
Coruxo F.C.-Rapido de Bouzas Spain - Segunda B Grp. I
18:30
Marbella FC-CF Talavera de la Reina Spain - Segunda B Grp. IV
18:30
CD Calahorra-UP Langreo Spain - Segunda B Grp. II
18:30
UE Olot-Castellon Spain - Segunda B Grp. III
18:30
ASDC Gozzano-Albissola Italy - Serie C Grp. A
18:30
Juventus U23-Pontedera Italy - Serie C Grp. A
18:30
Pistoiese-Piacenza Italy - Serie C Grp. A
18:30
Pro Piacenza-Pro Patria Italy - Serie C Grp. A
18:30
Virtus Entella-Alessandria Italy - Serie C Grp. A
18:45
NEC Nijmegen-Sparta Rotterdam Netherlands - Eerste Divisie
19:00
Zenit St. Petersburg II-Luch Energiya Vladivostok Russia - National Football League
19:00
San Fernando CD-Linense Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Atletico Sanluqueno CF-Almeria B Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Villanovense-Futbol Club Jumilla Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
CD Badajoz-UCAM Murcia Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Real Murcia-Cartagena Spain - Segunda B Grp. IV
19:00
Guijuelo-Atletico Madrid B Spain - Segunda B Grp. I
19:00
Salamanca CF UDS-Real Madrid Castilla Spain - Segunda B Grp. I
19:00
Ponferradina-Leonesa Spain - Segunda B Grp. I
19:00
RS Gimnastica-Izarra Spain - Segunda B Grp. II
19:00
Athletic Bilbao B-Cultural De Durango Spain - Segunda B Grp. II
19:00
CD Vitoria-Sporting Gijon B Spain - Segunda B Grp. II
19:00
Ontinyent-Ebro Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Sabadell-Badalona Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Alcoyano-Hercules Spain - Segunda B Grp. III
19:00
Liberia-Zimbabwe International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. G
19:00
Togo-Algeria International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
19:30
Hartlepool United-Barnet England - National League
20:00
Oliveirense-Famalicao Portugal - Segunda Liga
20:00
San Marino-Belarus International - UEFA Nations League D Grp. 2
20:00
Moldova-Luxembourg International - UEFA Nations League D Grp. 2
20:00
N.Ireland-Austria International - UEFA Nations League B Grp. 3
20:00
Guinea-Ivory Coast International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. H
20:00
Mauritania-Botswana International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
20:30
Lucchese-Robur Siena Italy - Serie C Grp. A
20:30
Ravenna-Rimini Italy - Serie C Grp. B
20:30
AlbinoLeffe-Renate Italy - Serie C Grp. B
21:00
Triestina-L.R. Vicenza Virtus Italy - Serie C Grp. B
22:00
San Jose-Real Potosi Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00
Parana Clube-Palmeiras Brazil - Serie A
22:00
America MG-Santos FC Brazil - Serie A
22:00
Botafogo RJ-Internacional Brazil - Serie A
22:00
Sport Recife-Flamengo Brazil - Serie A
22:45
Spain-Bosnia and Herzegovina International - Friendlies
22:45
Hungary-Finland International - UEFA Nations League C Grp. 2
22:45
Greece-Estonia International - UEFA Nations League C Grp. 2
23:00
Guillermo Brown-Villa Dalmine Argentina - Primera B Nacional
23:00
Cobresal-Santiago Wanderers Chile - Primera B Promotion Playoff
23:10
Temperley-Rosario Central Argentina - Cup
23:40
General Diaz-Independiente CG Paraguay - Division Profesional - Clausura
Monday 19 November 2018 1 X 2 
00:00
Sao Paulo-Cruzeiro Brazil - Serie A
00:00
Gremio-Chapecoense AF Brazil - Serie A
00:15
Aurora-Jorge Wilstermann Bolivia - Primera Division - Clausura
01:00
Acassuso-Sacachispas FC Argentina - Primera B Metropolitana
01:15
Once Caldas-Rionegro Aguilas Colombia - Primera A Clausura Final Stage

Bet Slip Status

Your Bet Slip is currently empty